منابع تغذیه

انواع منبع تغذیه اسلیم ۱۲ ولت و ۲۴ ولت جهت استفاده در چراغ های لاینی

به طور کلی به تمامی مدار هایی که دارای ولتاژ ثابت و آمپر متغیر منبع تغذیه یا سوییچینگ میگویند ، دقیقا بر عکس درایور های ال ای دی که دارای ولتاژ متغیر و جریان ثابت می باشند .

منابع تغذیه وظیفه تبدیل برق شهری به ولتاژ دلخواه برای مثال ( ۱۲ ولت ) و حداکثر توان مشخصی می باشد.

ولتاژ و آمپر شاخص هایی مهم جهت خرید منبع تغذیه مناسب می باشد به این نکته توجه داشته باشید که منابع تغذیه با کیفیت فروشگاه نیما لایتینگ دارای آمپر واقعی و دقیق و دارای طول عمر بالا میباشد .

منابع تغذیه سوییچینگ در ولتاژها و‌ توان های مختلف جهت مصارف مختلف موجود می باشد. منبع تغذیه سوییچینگ به طور مثال جهت راه اندازی انواع چراغ های استخری ، تابلو های فروشگاه ها ، تابلو های برق ، مصارف مخابراتی و …. قابل استفاده می باشد.

انواع منبع تغذیه اسلیم 12 ولت و 24 ولت

 

ترانس های سوئیچینگ با ابعادی کوچک بی صدا و کیفیتی بالا ، این مشخصات مختصری از ترانس های سوئیچینگ اسلیم یا باریک که این روزها محصولی کار راه انداز به شمار می روند . اگر قصد این را دارید که چراغ لاینی با کیفیت تولید کنید از این محصول غافل نشوید ابعاد کوچک این ترانس باعث شده که طرفداران زیادی پیدا کند.

فرض کنید در حال اجرای پروژه ای هستید که نیاز دارید از برش های باریک کناف منبع تغذیه چراغ های لاینر را عبور دهید چاره ای ندارید به جز اینکه از خانواده سوئیچینگ های اسلیم استفاده کنید که با استفاده از قطعاتی پر قدرت و در ابعادی کوچک به شما توان و راندمان بالایی را میدهد که بتوانید کلیه چراغ های خود را تغذیه کنید . فروشگاه نیما لایتینگ انواع منابع تغذیه سوئیچینگ انواع ترانس های ۱۲ ولت و ۲۴ ولت در ابعاد باریک را موجود و در اختیار شما همکاران عزیز قرار می دهد .

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *